Hinta alkaen 3 250 € + ALV
Lagoon Charter purjehtii toukokuusta lokakuulle.
Jos asiakas peruuttaa tapahtuman viimeistään 14 vuorokautta ennen sovittua tapahtuman alkamispäivää, palautetaan 40 % kokonaismaksusta. Jos asiakas peruuttaa Tapahtuman myöhemmin kuin 14 vuorokautta ennen sovittua Tapahtuman alkamispäivää, laskutetaan Tapahtuman kokonaishinnasta 100 %.
Haluatko lisätietoa tai kustomoidun tarjouksen?
Yhteen alukseen mahtuu 12 vierasta. Teemme halutessanne purjehduksia useammalla aluksella sekä satama-tapahtumia!
Veneen terassi on katettu ja lämmitetty, joten veneellä ei tarvitse missään olosuhteissa purjehdusvaatteita ja sadeasua. Veneellä on aina hyvä ilma!
Lagoon Charter auttaa mielellään ohjelman järjestämisessä! Kauttamme järjestyvät erilaiset oheisohjelmat ja monipuoliset purjehduspaketit, kuten esimerkiksi Wine Charter, yritystilaisuus-Charter tai rapujuhla-Charter. Paketit räätälöidään aina asiakkaan toiveiden mukaan!
Ei vielä arvosteluja.
Kiinnostuitko kohteesta Balance 4 - Lagoon 42 luksusjahti?