Pilari 10 kokous- ja saunatila

Katajanokan terminaali, Helsinki
18
istuen
25
seisten
omat ruoat sallittu
omat juomat sallittu
Etsitkö inspiroivaa ja toimivaa tilaa, joka tarjoaa kaiken tarvitsemasi? Tervetuloa Pilari 10 -kokous- ja juhlatilaan Helsingin Katajanokalle, jossa nautit päivästä risteilylaivojen ympäröimänä – täydellinen paikka järjestää unohtumattomia tapaamisia ja tilaisuuksia! Ympäristö matkustajaterminaalissa merinäköaloineen tekee tilasta ainutlaatuisen.

Pilari 10 on tyylikkäästi ja modernisti suunniteltu juhla- ja kokoustila, joka tarjoaa istumapaikat mukavasti 18 hengelle. Lisäksi tilassa on oleskelutila nojatuoleineen. Ryhmän maksimikooksi suositellaan 25 henkilöä.

Tilassa on hyvällä tekniikalla varustetut neuvottelupuitteet, joissa on mahdollista järjestää kokous, koulutus tai jopa illallistilaisuuksia tyylikkäällä tavalla. Tekniikkaan kuuluu videotykki, diginäyttö ja äänentoistolaitteet bluetooth-yhteydellä, mahdollistaen sekä hybridi- että etäkokousten järjestämisen.

Pilari 10:n saunaosasto on tilan helmi! Kahdeksan henkilöä mahduttavasta suuresta saunasta on pääsy vilvoittelemaan parvekkeelle, josta on upea merinäköala Kauppatorin suuntaan. Saunan yhteydessä käytössänne on oleskelu-/pukuhuonetila. Tämä ainutlaatuinen yhdistelmä mahdollistaa rentouttavan tauon kokouksen lomassa tai loistavan tilaisuuden järjestää virkistäviä afterwork-tapahtumia.

Ruokailua varten keittiössä on kaikki tarvittavat välineet. Voit valmistaa herkullisen ruokapuolen asiakkaillesi tai voit luottaa ammattitaitoiseen henkilökuntaan, joka auttaa sinua järjestämään maukkaan ja laadukkaan tarjoilun. Keittiön varustelusta löytyy astiasto 25 hengelle. Mikäli tarvitsette cateringia, voimme lämpimästi suositella yhteistyökumppaniamme HHravintoloita.

Otathan yhteyttä, niin suunnitellaan teille yhdessä unohtumaton tapahtuma Helsingin sydämessä.

Hinnasto

Tilavuokra(4 kpl)

alk. 450 €

Tuntihinnoittelu

Koko päivä

Lisätietoa hinnoittelusta

Tilan siivous sisältyy vuokrahintaan. Mikäli tila jätetään erityisen epäsiistiin kuntoon ja mikäli siivous kestää kokous- tai saunavarauksen jäkeen yli 3 tuntia, veloitetaan siivouksesta lisäkorvauksena palveluntarjoajan hinnaston mukaisesti 50 €/tunti.

Haluatko lisätietoa tai kustomoidun tarjouksen?

Kapasiteetti

Kapasiteetti seisten
25
Seisten
Kapasiteetti istuen
18
Istuen
Kapasiteetti luokkamuodossa
-
Luokka
Kapasiteetti teatterimuodossa
-
Teatteri
Kapasiteetti pyöreillä pöydillä
-
Banketti
Kapasiteetti suorakaidepöydällä
-
Suorakaide
Kapasiteetti U-muodossa
-
U-muoto
Tilan pinta-ala
-
Pinta-ala

Sijainti

Katajanokan terminaali, 00160 Helsinki

Palvelut ja puitteet

Ruoka ja juoma

  • Omat ruoat mahdolliset
  • Omat juomat sallittu
  • Pitopalvelu tilan kautta
  • Kokous- / Kahvitarjoilu

Tekniikka

  • Videotykki tai esitysnäyttö
  • Pro äänilaitteisto
  • Wi-Fi

Tilaan kuuluu

  • Terassi
  • Sauna

Kalusto

  • Keittiö asiakkaan käytössä

Tapahtumatyypit

  • Juhlat
  • Häät
  • Saunailta
  • Illallinen / lounas
  • Kokous
  • Seminaari / konferenssi
  • Messut
  • Esitys / näytös
  • Virkistystilaisuus
  • Mökkireissu / retriitti
  • Elämys / aktiviteetti
  • Pikkujoulut

Tilatyypit

  • Saunatila
  • Kokoushuone
  • Terassi / Piha

Arvostelut

Ei vielä arvosteluja.

Kiinnostuitko kohteesta Pilari 10 kokous- ja saunatila?

Kyselyt ja varaukset
Valitse päivämäärä
kesäkuu 2025
ma
ti
ke
to
pe
la
su
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Varaustilanne kyselyn kautta
Lähettämällä kyselyn hyväksyt
käyttöehdot (10.6.2024) ja
tietosuojalausekkeen (17.2.2021).
  • Saat vastauksen nopeasti sähköpostiisi

    Kohde vastaa tyypillisesti työpäivän aikana

  • Vahvista varaus tai jatka keskustelua

    Neuvottele yksityiskohdat kohteen kanssa

  • Et maksa välityspalkkiota tai lisähintaa

    Sovi maksusta suoraan kohteen kanssa

Myyntipalvelu
Pilari 10
Yli 100 000 varausta välitetty
Suomen suurin valikoima
Ei välitysmaksuja, aina edullisin hinta
×