Venevaja on verraton paikka kesäisissä juhlissa, illallistilaisuuksissa tai vaikkapa kesädiskona! Päädyn kauniit pariovet aukaisemalla Itämeri on vain parin metrin päässä bileistä, ja purjeveneet ja jahdit keinahtelevat taustalla huvivenesatamassa. Venevajan tilavuokrahintaan kuuluu myös rantasauna.
Tunnelmalliset vihkiseremoniat, juhlien tanssit sekä illalliset ja illanistujaiset nousevat kesän kohokohdiksi ja ikimuistoisiksi hetkiksi rouheassa venevajassa. Venevaja ei ole lämmitetty tila, minkä vuoksi sen käyttökausi on kesä.
Huvilan venevaja soveltuu täydellisesti yrityksesi asiakastilaisuuksiin, tiimipäiviin ja kokouksiin tai omalle porukalle rentoihin häihin, perhejuhliin, polttareihin tai synttäreihin. Venevaja on vain kesäkäytössä, sillä tila ei ole lämmitetty.