Surf House Helsinki - Kabinetti

Firdonkatu 2B, Mall of Tripla, Kerros P4, Helsinki
25
sittande
30
stående
egen mat inte tillåten
egen dryck inte tillåten
Surf House Helsinki on Suomen ensimmäinen kansainvälisen tason Beach Club ja kokonsa sekä monipuolisuutensa ansiosta yksi Helsingin uniikeimmista tapahtumataloista!

Surf House Helsinki yhdistää rantatunnelman ja keskeisen sijainnin Helsingin Pasilassa ennennäkemättömällä tavalla! Talosta löytyy kaikki tarvittava unohtumattomien tapahtumien järjestämiseen – aina muutaman hengen yksityistilaisuuksista usean sadan hengen massatapahtumiin!

Surf House Helsingin kabinetti on erinomaisesti 10-25 hengen tilaisuuksiin soveltuva yksityistila, joka on varattavissa sekä kokousten, että omassa rauhassa järjestettävien illallisten viettoon. Käytössä on tapahtuman aikana myös muut Surf House Helsingin tilat.

Surf House Helsingissä tapahtumanne vieraat pääsevät halutessaan myös kokeilemaan sisäsurffausta ja saunomaan, sekä tarjolla on erilaisia rantapelejä ja aktiviteetteja.

Kabinettivaraukset hinnoitellaan joko kokouspaketeilla, joihin sisältyy tilavuokra sekä tarjoilut tai myyntitakuulla, jonka täyttyessä ruoka- ja juomamyynnistä erillistä tilavuokraa ei veloiteta.

Ota rohkeasti yhteyttä ja kerro juuri teidän tarpeistanne – saat paluupostina tapahtumanne yksilöllisiin tarpeisiin räätälöidyn tarjouksen!

Tervetuloa rentoutumaan aitojen palmujen katveeseen 27 asteen lämmössä ympäri vuoden!

Prissättning

Fest- och bröllopspaket(3 st.)

från 66 € / person

Julfester

Tilläggsuppgifter om prissättning

Kabinetissa järjestettävät tilaisuudet hinnoitellaan kokouspaketeilla, tai asiakkaan tarpeisiin räätälöidyillä tapahtumilla, joihin sisältyy tilavuokra, tarjoilut ja aktiviteetit.

Tilläggsuppgifter om avbokning

Asiakas voi tehdä peruutuksen veloituksetta, mikäli tilaisuuteen on aikaa yli 60 vrk.
*Peruutus 30 - 60 vrk ennen tilaisuutta: 50 % tilauksen kokonaissummasta.
*Peruutus alle 30 vrk ennen tilaisuutta: 100 % tilauksen kokonaissummasta.

Vill du ha mer information eller en offert?

Kapacitet

Kapacitet stående
30
Stående
Kapacitet sittande
25
Sittande
Kapacitet i klassrumsformat
-
Klassrum
Kapacitet i teaterform
-
Teater
Kapacitet med bankettbord
-
Bankett
Kapacitet med konferensbord
25
Styrelse
Kapacitet i U-form
-
U-form
Lokalens golvyta
40 m2
Golvyta

Plats

Firdonkatu 2B, Mall of Tripla, Kerros P4, 00520 Helsinki

Tjänster och faciliteter

Mat och dryck

  • Mat via lokalen
  • Utskänkningstillstånd
  • Fika

Teknik

  • Wi-Fi
  • TV
  • Ljudsystem
  • Mikrofon

I lokalen

  • Tillgänglighetsanpassad

Utrustning

  • Whiteboard / Blädderblock

Evenemang

  • Fest
  • Bröllop
  • Spa / relax / bastu
  • Middag / Lunch
  • Möte
  • Konferens
  • Mässa / Utställning
  • Föreställning / show
  • Rekreation
  • Stuga / boende
  • Upplevelse / aktivitet
  • Julbord / Julfest

Lokal

  • Bankettsal
  • Anpassningsbar lokal
  • Mötesrum
  • Restaurang
  • Lounge
  • Chambre séparée
  • Klassrum
  • Coworking-lokal
  • Festlokal
  • Upplevelse / aktivitet
  • Bar

Aktiviteter

  • Kock- / drinkskola

Tilläggsuppgifter om tjänster och faciliteter

Rantabaari tarjoilee monipuolisen juomavalikoiman läpi illan ja ruokailut järjestetään toiveiden mukaan oman keittiön tai catering-yhteistyökumppanien kautta. Äänentoisto on huippuluokkaa ja 65" näyttö mahdollistaa erilaisten esitysten pitämisen.

Tilläggsuppgifter om aktiviteter

Tilaisuuden aktiviteetit voi sisältää myös surffishown, surffikokeilun vieraille, viinitastingin, cocktail-koulun, karaokea, rantapelejä hiekalla, DJ:n, artistin tai puhujan – kysy lisää!

Organiserat här

20 henkilön kokouspäivä

Surf Housen kokoushuoneessa vietettiin 20 henkilön kokouspäivää, johon kuului tarjoiluina lounas sekä iltapäiväkahvit. Kokouksen jälkeen päivä jatkui vielä ohjatun yksityissurffitunnin merkeissä sekä drinksuilla rantabaarissa. Tila soveltui hyvin yhdistämään virallisen osuuden sekä rennon illanvieton!

Pikkujoulut kabinetissa

Varasimme kabinetin 20 hengen työporukalle. Tilassa oli mukava rentoutua ja aina kuin halusi, pystyi menemään rantabaarin hälinään. Tilaisuus alkoi surffikokeilulla ja saunalla, jonka aikana osa porukasta pelaili mölkkyä hiekka-alueilla. Illallisen jälkeen ohjelmanumerona oli cocktail-koulu, jonka jälkeen laulettiin karaokea! Mahtava kokemus.

Recensioner

Inga recensioner ännu.

Är du intresserad av Surf House Helsinki - Kabinetti?

Kontakta lokalen
Välj datum
juni 2025
mån
tis
ons
tor
fre
lör
sön
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Tillgänglighet via förfrågan
Genom att skicka en förfrågan så accepterar du villkoren i
Användaravtalet (2024-10-06) och
Integritetspolicyn (2021-02-17).
  • Få svar snabbt i din mailkorg

    Lokalen svarar vanligen inom en arbetsdag

  • Bekräfta bokningen eller fortsätt diskussionen

    Diskutera detaljerna direkt med lokalen

  • Venuu är en gratis tjänst

    Betala direkt till lokalen utan extra avgifter

Bokningen
Surf House Helsinki
Över 100 000 anordnade event
Störst utbud i Finland
Bäst pris, inga avgifter
×